نمایش دادن همه 13 نتیجه

مشاهده فیلترها

فروشگاه اینترنتی ماموت | مشاهده لیست قیمت و خرید سینک الکس

4

پاسخگویی 24/7

1

ضمانت و گارانتی

2

تحویل فـوری

5

خرید اینترنتی

3

پرداخت آنلاین

4

مشاوره تلفنی

فروشگاه آنلاین ماموت

تجهیزات آشپزخانه و دکوراسیون

خرید آنلاین سینک الکس

سینک الکس
سینک الکس

خرید سینک ظرفشویی الکس

خرید آنلاین سینک الکس در ابعاد و مدل های متنوع با پایین ترین قیمت بازار با ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی ماموت خرید سینک الکس Alex می تواند بسیار ساده تر و سریع تر از آن چیزی باشد که تا به حال تجربه کرده اید. از جمله انتخاب های خاص و ویژه ای است که در بازار خرید سینک ظرفشویی اتفاق می افتد و به تبع آن ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان محصول دارای اهمیت است.

قیمت سینک آشپزخانه الکس

به منظور دریافت قیمت سینک ظرفشویی الکس (Alex Sink) نیاز است که با محصولات متنوع سینک آشپزخانه الکس آشنا شوید. پس از انتخاب برند مورد نظر میتوانید با کارشناسان فروشگاه ماموت تماس حاصل فرمایید . تا در اسرع وقت محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید .سینک آشپزخانه الکس در انواع فانتزی، سوپرفانتزی و دیپ یا عمیق (Deep) تولید و عرضه می گردد که البته دو نوع شیشه ای و باکسی نیز در دستورکار و تولید قرار دارد.

معرفی محصولات الکس

سینک های فانتزی الکس Alex

نوع فانتزی سینک های فانتری الکس با ضخامت ورق ۸/۰ میلیمتر و عمق لگن ۱۹۵ میلیمتر هستند که کد معرف آنها با عدد ۳ شروع می شود و به نوعی سینک های سری ۳۰۰ همگی فانتزی هستند که در این میان سینک های کد ۳۱۰، ۳۱۱، ۳۱۳، و ۳۱۴ را می توان نام برد.

سینک های سوپر فانتزی الکس Alex

نوع سوپر فانتزی سینک های سوپر فانتزی الکس با ضخامت ورق ۶/۰ میلیمتر و عمق لگن ۱۸۰ میلیمتر هستند که کد معرف محصول آنها با عدد ۲ شروع می شود و اصطلاحا سینک های سری ۲۰۰ سوپر فانتزی می باشند و سینک های با کد ۲۱۰، ۲۱۱، ۲۱۲ و ۲۱۳ را شامل می شوند.

سینک های دیپ یا به اصطلاع عمیق الکس Alex

نوع دیپ یا عمیق الکس با ضخامت ورق ۸/۰ میلیمتر و عمق لگن ۲۰۰ میلیمتر هستند که کد معرف محصول آنها با عدد ۴ شروع می شود و اصطلاحا سینک های سری ۴۰۰ را سینک های دیپ یا عمیق می گویند چون عمق لگن بیشتری نسبت به سایر سینک های این شرکت دارد و سینک های با کد ۴۱۰، ۴۱۱، ۴۱۲ و ۴۱۳ را تشکیل می دهند.

سینک الکس
سینک ظرفشویی الکس
سینک آشپزخانه الکس
سینک ظرفشویی آشپزخانه الکس